Reywon portāls
Jaunumi Forums Raksti Statistikas Meklēt Personāls
Meklēt pēc foruma atbildēm:   
 Sadaļas
Jaunumi
JAN
Forums
Raksti
Statistikas
Kontakti
Meklēt
Personāls
Reklāmas
 Tiešsaitē
Viesi: 1
Neviena nav

Reģistrētie lietotāji: 113
Jaunākais: recore1
 Pulkstenis
Jautājumi, Atbildes un Noteikumi: Vispārējie jautājumi
Kā reģistrēties?
Labajā malā zem Log in formas ir piedāvāts reģistrēties, uz tā uzspiežot jāaizpilda attiecīgā forma. Ar * atzīmēti obligāti aizpildāmie lodziņi.

Kas ir Reywon?
Nu, Reywon, ir latviešu portāls, kurš vēl nav guvis lielus panākumus, bet ar laiku Reywon ieņems savu amatu. Reywon piedāvā jaunākās ziņas par viss kaut ko. Jums ir iespēja uzzināt daudz ko jaunu no mūsu pieredzes, un gan no masu mēdijiem. Nedaudz par Reywon projektu. Reywon projekta vadītāji ir Strike un Skip. Abi ir ideju pilni, nopietniem uzskatiem par dzīvi, viņi panāca to, ka šis projekts ir progresējis. Doma ir tāda, kad mūsu lapa gūs popularitāti tad mēs domājam uzsākt nopietnu biznesu. Bet līdz tam laikam vēl ilgi :D Galvenais atceries par Reywon. Ja kas nav skaidrs griezies pie Reywon, mēs palīdzēsim.

Ko dod lietotāju grupas?
Lietotāju grupas ir nozīmigas, jo pēc tām admini skatās vai tu esi aktīvs vai neaktīvs lietotājs un domā vai tevi pazemināt, izbanot dzēst lietotāju, vai tieši otrādi paaugstināt, piešķirt balvas utt. Centies uzlabot savu attieksmi pret šo portālu.

Kas ir runāšana?
Runāšana ir tāds kā ātro komentāru pārlūks. Bet jūs varat izteikt savu domu vienkārši ievadot isu ziņu, kuru varēs redzēt citi lietotāji
 Ienākt
Lietotāja vārds

ParoleNeesi reģistrējies?
Spied te lai to izdarītu.

Aizmirsi savu paroli??
Spied te.
Free Web Hosting